Siweiyi aireko lurrin-banagailu automatikoa tamaina estandarreko banagailu bat da, bateriaz funtzionatzen duena, aerosol-sprayak automatikoki banatzen dituena programatutako tarteetan. Eraginkortasun handienarekin funtzionatzen du horman, lurretik gutxienez zazpi oinera muntatuta dagoenean.
| Elementu zenbakia: | ADS05 |
| Produktuaren tamaina: | 212x90x90 mm |
| Kolorea: | Zuria |
| Materiala: | PP |
| Produktuaren pisua: | 185g |
| Tarte-denbora: | 5 / 15 / 30 minutu (erregulagarria) |
| Energia-iturria: | 2 x AA bateriak (ez daude barne) |
| Dosia: | 0,1 ml |
| Instalazioa: | Horman muntatuta, mahaigainekoa |
| Aerosolen edukiera bateragarria: | 300 ml |
| Aerosol bateragarriaren tamaina (A x Diam.): | Gutxi gorabehera 14 x 6,5 cm |
| Aplikazioa: | etxeko bainugela, komun publikoa, hotela, jatetxea eta gehiago |
| Paketea barne:: | 1 x Aerosol banagailu automatikoa (bateria eta aerosola ez daude barne) |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS |
| Ontziratzea: | 24 pieza/kartoi |
| Kartoiaren tamaina: | 50X38X22cm |
| I-M/G-M: | 4,39/4,98 kg |
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.