Edukiera handia: eskuak garbitzeko banagailu automatiko honek 1200 ml-ko edukiera handia du, hainbat desinfektatzaile likido eta eskuak garbitzeko egokia, eguneroko erabilerarako eta erabilera profesionalerako, etxerako, hoteletarako, ospitaleetarako edo beste leku publiko batzuetarako aproposa.






Sentsore automatiko bidez funtzionatzen duena: ukipenik gabeko eskuak desinfektatzeko makina eskuak garbitzeko edo alkohola garbitzeko diseinatuta dago, eta sprayaren dosifikazio automatikoa emateko, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta kutsadura gurutzatua ezabatzeko aukera emanez, eskuen higiene optimoa lortuz.
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailua martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, erakunde medikoak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako.
| Elementu zenbakia: | K9 Pro Plus |
| Produktuaren tamaina: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tentsioa: | 5V 2A |
| Edukiera: | 1200 ml |
| Distantzia neurtzea: | 2-10 cm |
| Soinuaren bolumena: | 1-4 maila erregulagarria |
| Dosia: | 0,1-2 ml erregulagarria |
| Instalazioa: | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Neurketa-tartea: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Tenperatura: | Erregulagarria |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| 18 hizkuntzatan emititzen da: | |
| Txinera, ingelesa, gaztelania, japoniera, portugesa, koreera, alemana, frantsesa, errusiera, italiera, arabiera, turkiera, thailandiera, kanbodiera, indonesiera, bengalera, hindiera, vietnamera | |
| K9 Pro Plus paketea: | 1 pieza/kolore-kutxa; 9 pieza/kartoi |
| Koloretako kaxa batek honako hauek ditu: banagailu 1, tantaka-erretilu 1, eskuliburu 1, USB kable 1 eta hormako 2 torloju. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Tripode paketea: | 1 pieza/kutxa marroia; 20 pieza/kartoi |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Maiz egiten diren galderak
G: Produktua merkea da, kalitatea bermatuta al dago?
A: 10 urte baino gehiagoko esperientzia dugu ekoizpen eta salmentan eta produktu guztiek 12 hilabeteko bermea dute.
G: Eskaera egin aurretik probak egiteko laginak bakarrik eska ditzakegu?
A: Noski, lagin eskaera onargarria da guretzat.
G: Zein ordainketa-metodo onartzen duzue?
A: Ohiko baldintzak: T/T aldez aurretik. Kopuru handia: L/C ikusgai.
Lagin-tasak bezalako kopuru txikia: Paypal eta Western Union.
G: Nola bidaltzen dituzue normalean salgaiak? Eta zenbat denbora behar da entregatzeko?
A: Laginetarako eta eskaera txikietarako, express bidez, normalean 3-5 egun behar dira. Eskaera handietarako, premiazkoa bada, airez bidal ditzakegu salgaiak. Garraioa aurreztu nahi baduzu, itsasoz bidal ditzakegu, 30-50 egun inguru behar dira, zure helmugaren arabera.
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.