Sentsore automatikoz funtzionatzen duena: ukipenik gabeko eskuak desinfektatzeko makina eskuak garbitzeko edo alkohola garbitzeko diseinatuta dago, eta sprayaren dosifikazio automatikoa emateko, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta eskuen higiene optimoa lortzeko.
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailua martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, erakunde medikoak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako.
| Elementu zenbakia: | DAZ-BOX zoruko euskarriarekin |
| Produktuaren tamaina: | 410x200x120mm |
| Kolorea: | Zilarra |
| Edukiera: | 2500 ml |
| Materiala: | Metalezko hauts-estaldura akabatuarekin |
| Banaketa ordua: | 0,2-0,5 segundo |
| Banaketa-distantzia | 1,5-3 hazbete |
| Zoruko euskarria: | Erretiluaren materiala: Metala hauts-estaldurarekin Hodiaren materiala: aluminioa hauts-estaldurarekin Oinarrizko materiala: Altzairua hauts-estaldurarekin |
| Ponpa mota: | Tanta/Ihinztadura/Aparra aukerakoa |
| 1. hornidura elektrikoa: | DC elektrikoa |
| 2. hornidura elektrikoa: | 4 * C tamainako bateriak |
| Bateriaren iraupen luzea: | >30.000 ziklo |
| Ziurtagiria | CE, RoHS, FCC |
| Ontziratzea: | Multzo 1/kartoi |
| Kartoiaren tamaina: | 47X36.5X39.5cm |
| I-M/G-M: | 9,5/10,35 kg |




Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.