Edukiera handia: eskuak garbitzeko banagailu automatiko honek 1000 ml-ko edukiera handia du, hainbat desinfektatzaile likido eta eskuak garbitzeko egokia, eguneroko erabilerarako eta erabilera profesionalerako, etxerako, hoteletarako, ospitaleetarako edo beste leku publiko batzuetarako aproposa.
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailua martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, erakunde medikoak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako.

| Elementu zenbakia: | F1307 zoruko euskarriarekin |
| Xaboi-banagailuaren tamaina: | 120x120x260 mm |
| Xaboi-banagailuaren kolorea: | Zuria |
| Xaboiaren banaketa-ahalmena: | 1000 ml |
| Xaboia banatzeko materiala: | %100 ABS birjina ingeniaritza plastikoa |
| Xaboi-banagailu botila: | Berriz betegarria |
| Xaboi-banagailuaren pisua: | 0,90 kg |
| Indartua: | 4*C tamainako bateria edo 110V/220V egokitzailea |
| Zoruko euskarria: | Erretiluaren materiala: Metala hauts-estaldurarekin Hodiaren materiala: aluminioa hauts-estaldurarekin Oinarrizko materiala: Altzairua hauts-estaldurarekin |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Erabili dosia: | 1-Likido Ponpa: 1ml aldi bakoitzean |
| 2-Apar ponpa: 0,8 ml aldi bakoitzean | |
| 3 ihinztadura-ponpa: 0,8 ml aldi bakoitzean | |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| Ontziratzea: | Multzo 1/kartoi |
| Kartoiaren tamaina: | 36X34X20cm |
| I-M/G-M: | 5,6/6,2 kg |
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.