| Tamaina | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materiala | PP plastikoa |
| Kolorea | Zuria |
| Edukiera | 1000 ml |
| Energia-iturria | AA/18650 Pilak eta USB Elektrikoa |
| Sartu | banagailua x1 |
| USB kablea x1 | |
| Eskuzko x1 | |
| Euskarri-heldulekua x1 | |
| Horman muntatzeko torlojuak x2 | |
| Tantaka-erretilua x1 | |
| Inbutua x1 | |
| Atzeko estalkiaren erretilua x1 | |
| Kartoi kantitatea | 12 pieza/kartoi |
| Kartoi nagusiaren tamaina | 57 × 44,5 × 33,5 CM |
| Pisua | 12,2 kg/Kartoi |
| Oharrak | bateriak eta USB egokitzailea ez daude paketean sartuta |


Ezaugarriak:
Sentsore automatiko bidez funtzionatzen duena: eskuak desinfektatzeko xaboi-banagailu ukipenik gabea eskuak desinfektatzeko, gel edo alkoholerako diseinatuta dago, eta sprayaren dosifikazio automatikoa eskaintzen du, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta kutsadura gurutzatua ezabatzeko.
Kokapen anitz: mahaigainean jar daiteke eta horman edo tripodean ere muntatu daiteke, leku desberdinetan erabiltzeko komenigarria dena.
Bateriaz funtzionatzen du eta kargagarria da: alkohol xaboi banagailu hau 4 AA bateriaz edo 2 18650 bateriaz elikatzen da, eta C motako kableaz ere elika daiteke. (Ez du kargatzeko egokitzailerik eta bateriekin hornituta)
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian banagailua martxan jartzeko, infekzio gurutzatuak eraginkortasunez saihestu ditzakezu. Egokia da leku publikoetarako, hala nola bulegoetarako, hoteletarako, ospitaleetarako, erakunde medikoetarako, eskoletarako, etab.
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.