Bideoa
Zehaztapena
| Elementu zenbakia: | DAZ-KUTXA |
| Produktuaren tamaina: | 410x200x120mm |
| Kolorea: | Zilarra |
| Edukiera: | 2500 ml |
| Materiala: | Metalezko hauts-estaldura akabatuarekin |
| Banaketa ordua: | 0,2-0,5 segundo |
| Banaketa-distantzia | 1,5-3 hazbete |
| Instalazioa: | Mahai gainekoa/Horman muntatutakoa/Zoruko euskarria |
| Ponpa mota: | Tanta/Ihinztadura/Aparra aukerakoa |
| 1. hornidura elektrikoa: | DC elektrikoa |
| 2. hornidura elektrikoa: | 4 * C tamainako bateriak |
| Bateriaren iraupen luzea: | >30.000 ziklo |
| Ziurtagiria | CE, RoHS, FCC |
| Ontziratzea: | 1 pieza/kutxa marroia; 2 pieza/kartoi |
| Kartoiaren tamaina: | 45,5X25X18,5cm |
| I-M/G-M: | 2,80/3,15 kg |
| Enbalatzeko zerrenda | |
| banagailu | 1 |
| USB kablea | 1 |
| Eskuzkoa | 1 |
| Helduleku euskarria | 1 |
| Horman muntatzeko torlojuak | 2 |

Maiz egiten diren galderak
G: Eskaera egin aurretik probak egiteko laginak bakarrik eska ditzakegu?
A: Noski, lagin eskaera onargarria da guretzat.
G: Zein ordainketa-metodo onartzen duzue?
A: Ohiko baldintzak: T/T aldez aurretik. Kopuru handia: L/C ikusgai.
Lagin-tasak bezalako kopuru txikia: Paypal eta Western Union.
G: Nola bidaltzen dituzue normalean salgaiak? Eta zenbat denbora behar da entregatzeko?
A: Laginetarako eta eskaera txikietarako, express bidez, normalean 3-5 egun behar dira. Eskaera handietarako, premiazkoa bada, airez bidal ditzakegu salgaiak. Garraioa aurreztu nahi baduzu, itsasoz bidal ditzakegu, 30-50 egun inguru behar dira, zure helmugaren arabera.
G: Gure logotipoa produktuan eta paketean jar al dezaket? Nola egin behar dut?
A: Mesedez, eman bereizmen handiko LOGO fitxategiak eta eskakizunak, marrazkiak egingo dizkizugu baieztatzeko. Zure baieztapena jaso ondoren, 2-3 lagin egingo dizkizugu berriro baieztatzeko.
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.