Bideoa
Zehaztapena
| Elementu zenbakia: | F1303 Altzairu Herdoilgaitza |
| Produktuaren tamaina: | 120x120x260 mm |
| Kolorea: | Zuria |
| Edukiera: | 1000 ml |
| Materiala: | Altzairu herdoilgaitza |
| Botila: | Berriz betegarria |
| Produktuaren pisua: | 1,25 kg |
| Indartua: | 4*C tamainako bateria edo 110V/220V egokitzailea |
| Instalazioa: | Horman muntatutako/zoruko euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Ponparen dosia: | 1-Likido Ponpa: 1ml aldi bakoitzean |
| 2-Apar ponpa: 0,8 ml aldi bakoitzean | |
| 3 ihinztadura-ponpa: 0,8 ml aldi bakoitzean | |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| Ontziratzea: | 1 pieza/kutxa marroia; 15 pieza/kartoi |
| Kartoiaren tamaina: | 65,5X41X29cm |
| I-M/G-M: | 19,50/20,50 kg |
Enbalatzeko zerrenda:
Banagailua x1
USB kablea x1
Eskuzko x1
Euskarri-heldulekua x1
Horman muntatzeko torlojuak x2
Aplikazioa:
Siweiyi xaboi-banagailu automatiko ukipenik gabekoa eskuak desinfektatzeko oso erabilia da etxean, bulegoan, hotelean, merkataritza-guneetan, eskolan, ospitalean, etab., banakako eta publikoarentzako erabilerarako eskuragarri.
Maiz egiten diren galderak
G: Kalitatea bermatuta al dago?
A: 10 urte baino gehiagoko esperientzia dugu ekoizpen eta salmentan eta produktu guztiek 12 hilabeteko bermea dute.
G: Eskaera egin aurretik probak egiteko laginak bakarrik eska ditzakegu?
A: Noski, lagin eskaera onargarria da guretzat.
G: Zein ordainketa-metodo onartzen duzue?
A: Ohiko baldintzak: T/T aldez aurretik. Kopuru handia: L/C ikusgai.
Lagin-tasak bezalako kopuru txikia: Paypal eta Western Union.
G: Nola bidaltzen dituzue normalean salgaiak? Eta zenbat denbora behar da entregatzeko?
A: Laginetarako eta eskaera txikietarako, express bidez, normalean 3-5 egun behar dira. Eskaera handietarako, premiazkoa bada, airez bidal ditzakegu salgaiak. Garraioa aurreztu nahi baduzu, itsasoz bidal ditzakegu, 30-50 egun inguru behar dira, zure helmugaren arabera.
G: OEM eta ODM onartzen al dituzu?
A: Bai, produktuak, etiketak eta paketea pertsonaliza ditzakegu.
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.