Bideoa
Ezaugarriak:
Sentsore automatiko bidez funtzionatzen duena: ukipenik gabeko eskuak desinfektatzeko xaboi-banagailua eskuak garbitzeko edo alkohola garbitzeko diseinatuta dago, eta sprayaren dosifikazio automatikoa emateko, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta kutsadura gurutzatua ezabatzeko, eskuen higiene optimoa lortuz.
Horman muntatutako estiloa: horman muntatutako desinfektatzaile-banagailuak ondo funtzionatzen du mostradoreko gainazala nahaspila garbi mantentzeko.
Bateriaz funtzionatzen du eta kargagarria da: alkohol xaboi banagailu hau baterien bidez funtzionatzen du, eta egokitzaile baten bidez ere elikatu daiteke. (Ez du kargatzeko egokitzailerik eta baterien bidez hornituta)
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailua martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, medikuntza-erakundeak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako. Eskuen eta kopetaren tenperatura neurtzen du aldi berean.









| Parametro teknologikoak | |
| Bateria | 4 x AA bateria, 2 x 18650 bateria edo USB kablea |
| Materialak | Kalitate goreneko ABS+HDPE, ez da birziklatua |
| Kolorea | zuria, beste kolore batzuk pertsonaliza daitezke |
| Dimentsioa | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Edukiera | 1200 ml |
| Zehaztasuna | ±0,2 °C |
| Inguruneko tenperatura | 10-40 °C (15 °C-35 °C da onena) |
| Neurketa-eremua | 0-50 °C |
| Alarma mota | keinuka+txistuka “DIDIDI” |
| Tobera motak | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Kokapena | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
Paketeak honako hauek ditu:
Banagailua x1
USB kablea x1
Eskuzko x1
Euskarri-heldulekua x1
Horman muntatzeko torlojuak x2
Tantaka-erretilua x1
Inbutua x1
Atzeko estalkiaren erretilua x1
Kartoi kantitatea: 9 pieza/kartoi
Kutxa nagusiaren neurria: 49x49x36 CM
Pisua: 11,6 kg/Kartoia
Oharrak: bateriak eta USB egokitzailea ez daude paketean sartuta
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.