Bideoa
Zehaztapena
| Elementu zenbakia: | K9 Pro Plus |
| Produktuaren tamaina: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tentsioa: | 5V 2A |
| Edukiera: | 1200 ml |
| Distantzia neurtzea: | 2-10 cm |
| Soinuaren bolumena: | 1-4 maila erregulagarria |
| Dosia: | 0,1-2 ml erregulagarria |
| Instalazioa: | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Neurketa-tartea: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Tenperatura: | Erregulagarria |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| 18 hizkuntzatan emititzen da: | |
| Txinera, ingelesa, gaztelania, japoniera, portugesa, koreera, alemana, frantsesa, errusiera, italiera, arabiera, turkiera, thailandiera, kanbodiera, indonesiera, bengalera, hindiera, vietnamera | |
| Ontziratzea: | 1 pieza/kolore-kutxa; 9 pieza/kartoi |
| Kolore-kutxak barne hartzen ditu: | Banagailua x1 USB kablea x1 Eskuliburua x1 Euskarri-helburua x1 Horman muntatzeko torlojuak x2 Tantaka-erretilua x1 Inbutua x1 Atzeko estalkiaren erretilua x1 Kartoi kantitatea: 9 pieza/kartoi Kutxa nagusiaren neurria: 49x49x36 CM Pisua: 11,6 kg/Kartoia Oharrak: bateriak eta USB egokitzailea ez daude paketean sartuta |
| Kolore-kutxaren tamaina: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartoiaren tamaina: | 49x495x36cm |
| I-M/G-M: | 9,45/11,60 kg |
Ezaugarriak:
1. Mahaigainean, horman, tripodean jar daiteke
2. 18 hizkuntza onartzen ditu
3. Energia iturriak: USB, 4 AA bateria edo 2 18650 bateria
4. Norberaren jabetzako patentea, CE, ROHS, FCC onartua
5. Hainbat tobera: ihinztadura, tanta, aparra
7. OEM eta ODM eskuragarri


Bezeroarentzako Arreta:
1. Gure produktuei edo prezioari buruzko zure kontsultari 24 orduko epean erantzungo diogu.
2. Bezeroei ekoizpen-prozesuari buruz informatzen jarraitzea eta, beharrezkoa izanez gero, kalitate-ikuskapena antolatzen laguntzea.
3. Urtebeteko bermea eta salmenta osteko zerbitzu arduratsua.
4. Salmenta eta ingeniari talde profesionala erosketa esperientzia ona bermatzeko.
Kalitate bermea:
1. Gure QC taldeak ikuskatzen du ekoizpen-prozesu bakoitza
2. Kalitatea ingeniari profesional batek bermatzen du
3.CE, FCC, ROHS ziurtagiriak onartuta eta norberaren jabetzako patenteak dituzte
4. Urtebeteko bermea
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.