Bideoa
Zehaztapena
| Elementu zenbakia: | K9 Pro Plus Wifiarekin Tuya aplikazioaren bidez |
| Produktuaren tamaina: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tentsioa: | 5V 2A |
| Edukiera: | 1200 ml |
| Distantzia neurtzea: | 2-10 cm |
| Soinuaren bolumena: | 1-4 maila erregulagarria |
| Dosia: | 0,1-2 ml erregulagarria |
| Instalazioa: | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Neurketa-tartea: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Tenperatura: | Erregulagarria |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| 18 hizkuntzatan emititzen da: | |
| Txinera, ingelesa, gaztelania, japoniera, portugesa, koreera, alemana, frantsesa, errusiera, italiera, arabiera, turkiera, thailandiera, kanbodiera, indonesiera, bengalera, hindiera, vietnamera | |
| Ontziratzea: | 1 pieza/kolore-kutxa; 9 pieza/kartoi |
| Kolore-kutxak barne hartzen ditu: | Banagailu 1, tantaka-erretilu 1, eskuliburu 1, USB kable 1, hormako 2 torloju. |
| Kolore-kutxaren tamaina: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartoiaren tamaina: | 49x495x36cm |
| I-M/G-M: | 9,45/11,60 kg |
| Abantailak: | |
| * Hizkuntzak aldatu | * Dosia erregulagarria |
| * Soinu maila erregulagarria | * Tenperatura neurtzeko datuak erregistratu |
| * Edukiera ezarpena | * Aplikazio batek hainbat funtzio kontrola ditzake |

Sentsore automatikoz funtzionatzen duena: ukipenik gabeko esku-garbitzaile banagailu hau esku-garbitzailea edo alkohola lainoztatzeko eta sprayaren dosifikazio automatikoa emateko diseinatuta dago, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta kutsadura gurutzatua ezabatzeko aukera emanez, eskuen higiene optimoa lortuz.
Horman muntatutako estiloa: horman muntatutako xaboi-banagailuak ondo funtzionatzen du mostradoreko gainazala garbi mantentzeko.
Bateriaz funtzionatzen du eta kargagarria da: alkohol xaboi banagailu hau bateriekin funtzionatzen du, eta egokitzaile batekin ere elika daiteke. (Ez du kargatzeko egokitzailerik eta bateriekin hornituta)
Wifi eskuragarri: Tuya aplikazioak onartzen du, zure telefono mugikorretatik deskargatu dezakezuna. Harekin, funtzio guztiak kontrola ditzakezu, erraz eta eroso.
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.