Ezaugarriak
Sentsore automatikoz funtzionatzen duena: ukipenik gabeko xaboi-banagailu automatikoa eskuak garbitzeko edo alkohola garbitzeko diseinatuta dago, eta sprayaren dosifikazio automatikoa emateko, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta kutsadura gurutzatua ezabatzeko aukera emanez, eskuen higiene optimoa lortuz.
Bateriaz funtzionatzen du: alkohol xaboi banagailu hau bateriekin funtzionatzen du, eta egokitzaile batekin ere elika daiteke. (Ez du kargatzeko egokitzailerik eta bateriekin hornituta)
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailua martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, erakunde medikoak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako.
Zehaztapena
| Parametro teknologikoak | |
| Modelo zenbakia | F1407 |
| Bateria | 4 x C tamainako bateria edo USB kablea |
| Materialak | Kalitate goreneko ABS+HDPE, ez da birziklatua |
| Kolorea | zuria, beste kolore batzuk pertsonaliza daitezke |
| Dimentsioa | 121,7x131,5x302 mm |
| Edukiera | 2500 ml |
| Produktuaren pisua | 0,95 kg |
| Ontziratzea | 1 pieza/barneko kaxa; 10 pieza/kartoi |
| Kartoiaren tamaina | 81X33X36.5cm |
| Tobera motak | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Kokapena | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
Honako hauek barne hartzen ditu:
Banagailua x1
USB kablea x1
Eskuzko x1
Euskarri-heldulekua x1
Horman muntatzeko torlojuak x2
Oharrak: bateriak eta kargatzeko egokitzailea ez daude paketean sartuta
Aplikazioa:
Siweiyi xaboi-banagailu automatiko ukipenik gabekoa eskuak desinfektatzeko oso erabilia da etxean, bulegoan, hotelean, merkataritza-guneetan, eskolan, ospitalean, etab., banakako eta publikoarentzako erabilerarako eskuragarri.
Bezeroarentzako Arreta
1. Gure produktuei edo prezioari buruzko zure kontsultari 24 orduko epean erantzungo diogu.
2. Bezeroei ekoizpen-prozesuari buruz informatzen jarraitzea eta, beharrezkoa izanez gero, kalitate-ikuskapena antolatzen laguntzea.
3. Urtebeteko bermea eta salmenta osteko zerbitzu arduratsua.
4. Salmenta eta ingeniari talde profesionala erosketa esperientzia ona bermatzeko.
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.