Edukiera handia: eskuak garbitzeko banagailu automatiko honek 1200 ml-ko edukiera handia du, hainbat desinfektatzaile likido eta eskuak garbitzeko egokia, eguneroko erabilerarako eta erabilera profesionalerako, etxerako, hoteletarako, ospitaleetarako edo beste leku publiko batzuetarako aproposa.
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailua martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, erakunde medikoak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako.
Sentsore automatiko bidez funtzionatzen duena: ukipenik gabeko eskuak desinfektatzeko makina eskuak garbitzeko edo alkohola garbitzeko diseinatuta dago, eta sprayaren dosifikazio automatikoa emateko, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta kutsadura gurutzatua ezabatzeko aukera emanez, eskuen higiene optimoa lortuz.


| Elementu zenbakia: | K9 Pro bikoitza |
| Produktuaren tamaina: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tentsioa: | 5V 2A |
| Edukiera: | 1200 ml |
| Distantzia neurtzea: | 2-10 cm |
| Soinuaren bolumena: | 1-4 maila erregulagarria |
| Dosia: | 0,1-2 ml erregulagarria |
| Instalazioa: | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Neurketa-tartea: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Tenperatura: | Erregulagarria |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| 18 hizkuntzatan emititzen da: | |
| Txinera, ingelesa, gaztelania, japoniera, portugesa, koreera, alemana, frantsesa, errusiera, italiera, arabiera, turkiera, thailandiera, kanbodiera, indonesiera, bengalera, hindiera, vietnamera | |
| K9 Pro Pakete Bikoitza: | 1 pieza/kolore-kutxa; 9 pieza/kartoi |
| Koloretako kaxa batek honako hauek ditu: banagailu 1, tantaka-erretilu 1, eskuliburu 1, USB kable 1 eta hormako 2 torloju. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Zoruko euskarri paketea: | 1 pieza/kutxa marroia; 6 pieza/kartoi |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.