Sentsore automatikoa: eskuak desinfektatzeko ukipenik gabeko makina diseinatuta dagonebulosakeskuak garbitzeko gel edo alkoholarekin, eta sprayaren dosifikazio automatikoa eskaintzen dute, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta lortzeko aukera emanezeseskuen higiene optimoa.
Erosoa eta higienikoa:jXaboi-banagailua martxan jartzeko, jarri eskua sentsorearen azpian, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ahal izango dituzu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, erakunde medikoak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako.






| Elementu zenbakia: | F12 |
| Produktuaren tamaina: | 126,2*18m2,2*271,5m |
| Tentsioa: | 5V 2A |
| Edukiera: | 1000 ml |
| Distantzia neurtzea: | 2-10 cm |
| Soinuaren bolumena: | 1-4 maila erregulagarria |
| Dosia: | 0,1-2 ml erregulagarria |
| Instalazioa: | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Neurketa-tartea: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Laneko tenperatura: | 10-40 ℃ (50℉-104℉) |
| Alarma Tenperatura: | Erregulagarria (37.3-39℃) |
| Indartua: | AA bateria, 18650 bateria, C motako bateria elektrikoa |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| 18 hizkuntzatan emititzen da: | |
| Txinera, ingelesa, gaztelania, japoniera, portugesa, koreera, alemana, frantsesa, errusiera, italiera, arabiera, turkiera, thailandiera, kanbodiera, indonesiera, bengalera, hindiera, vietnamera | |
| F12 paketea: | 1 pieza/kolore-kutxa; 12 pieza/kartoi |
| Koloretako kaxa batek honako hauek ditu: banagailu 1, tantaka-erretilu 1, eskuliburu 1, USB kable 1 eta hormako 2 torloju. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Tripode paketea: | 1 pieza/kutxa marroia; 20 pieza/kartoi |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.