Bideoa
Ezaugarriak:
Tenperatura neurtzeko distantzia luzea: barruan sentsore bikaina duela, K9 Pro F xaboi likido termometro xaboi banagailuak 3 m-ko tenperatura kontrolatu dezake, oso egokia gune publikoetan erabiltzeko, hala nola eskolan, hotelean, ospitalean, merkataritza-gunean, etab.
Horman muntatutako estiloa: horman muntatzeko desinfektatzaile automatikoen banagailuak ondo funtzionatzen du mostradorearen gainazala garbi eta garbi mantentzeko.
Bateriaz funtzionatzen du eta kargagarria da: xaboi-banagailu hau AA edo 18650 bateriekin funtzionatzen du, eta egokitzaile batekin ere elika daiteke. (Ez du kargatzeko egokitzailerik eta bateriekin hornituta).
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailu automatikoa martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoetarako, hoteletarako, ospitaleetarako, medikuntza-erakundeetarako, eskoletarako, etab. bezalako leku publikoetarako. Eskuen eta kopetaren tenperatura neurtzen du aldi berean.


| Elementu zenbakia: | K9 Pro F |
| Produktuaren tamaina: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tentsioa: | 5V 2A |
| Edukiera: | 1200 ml |
| Distantzia neurtzea: | 3m |
| Soinuaren bolumena: | 1-4 maila erregulagarria |
| Dosia: | 0,1-2 ml erregulagarria |
| Instalazioa: | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Neurketa-tartea: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Tenperatura: | Erregulagarria |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| 18 hizkuntzatan emititzen da: | |
| Txinera, ingelesa, gaztelania, japoniera, portugesa, koreera, alemana, frantsesa, errusiera, italiera, arabiera, turkiera, thailandiera, kanbodiera, indonesiera, bengalera, hindiera, vietnamera | |
| Ontziratzea: | 1 pieza/kolore-kutxa; 9 pieza/kartoi |
| Kolore-kutxak barne hartzen ditu: | Banagailua x1 USB kablea x1 Eskuliburua x1 Euskarri-helburua x1 Horman muntatzeko torlojuak x2 Tantaka-erretilua x1 Inbutua x1 Atzeko estalkiko erretilua x1 Kartoi kantitatea: 9 unitate/kartoiKutxa nagusiaren neurria: 49x495x35 CMPisua: 11,6 kg/Kartoia Oharrak: bateriak eta USB egokitzailea ez daude paketean sartuta |
| Kolore-kutxaren tamaina: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartoiaren tamaina: | 49x495x35cm |
| I-M/G-M: | 9,45/11,60 kg |
| Elementu zenbakia: | K9 Pro F |
| Produktuaren tamaina: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tentsioa: | 5V 2A |
| Edukiera: | 1200 ml |
| Distantzia neurtzea: | 3m |
| Soinuaren bolumena: | 1-4 maila erregulagarria |
| Dosia: | 0,1-2 ml erregulagarria |
| Instalazioa: | Horman muntatutakoa, mahaigainekoa, tripode-euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Neurketa-tartea: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarma Tenperatura: | Erregulagarria |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| 18 hizkuntzatan emititzen da: | |
| Txinera, ingelesa, gaztelania, japoniera, portugesa, koreera, alemana, frantsesa, errusiera, italiera, arabiera, turkiera, thailandiera, kanbodiera, indonesiera, bengalera, hindiera, vietnamera | |
| Ontziratzea: | 1 pieza/kolore-kutxa; 9 pieza/kartoi |
| Kolore-kutxak barne hartzen ditu: | Banagailua x1 USB kablea x1 Eskuliburua x1 Euskarri-helburua x1 Horman muntatzeko torlojuak x2 Tantaka-erretilua x1 Inbutua x1 Atzeko estalkiko erretilua x1 Kartoi kantitatea: 9 unitate/kartoiKutxa nagusiaren neurria: 49x495x35 CMPisua: 11,6 kg/Kartoia Oharrak: bateriak eta USB egokitzailea ez daude paketean sartuta |
| Kolore-kutxaren tamaina: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartoiaren tamaina: | 49x495x35cm |
| I-M/G-M: | 9,45/11,60 kg |
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.