Ezaugarriak
Sentsore automatiko bidez funtzionatzen duena: ukipenik gabeko eskuak desinfektatzeko makina eskuak garbitzeko edo alkohola garbitzeko diseinatuta dago, eta sprayaren dosifikazio automatikoa emateko, eskuak azkar eta erraz desinfektatzeko eta kutsadura gurutzatua ezabatzeko aukera emanez, eskuen higiene optimoa lortuz.
Erosoa eta higienikoa: jarri eskua sentsorearen azpian xaboi-banagailua martxan jartzeko, xaboi-banagailua ukitu gabe infekzio gurutzatuak saihestu ditzakezu. Egokia da bulegoak, hotelak, ospitaleak, erakunde medikoak, eskolak, etab. bezalako leku publikoetarako.
Zehaztapena
| Elementu zenbakia: | F1307 |
| Produktuaren tamaina: | 120x120x260 mm |
| Kolorea: | Zuria |
| Edukiera: | 1000 ml |
| Materiala: | %100 ABS birjina ingeniaritza plastikoa |
| Botila: | Berriz betegarria |
| Produktuaren pisua: | 0,90 kg |
| Indartua: | 4 C tamainako bateria edo 110V/220V egokitzailea * Bateriak ez daude barne |
| Instalazioa: | Horman muntatutako/zoruko euskarria |
| Ponpa mota: | Aukerakoa (Ihinztagailua/Tanta/Apar ponpa) |
| Erabili dosia: | 1-Likido Ponpa: 1ml aldi bakoitzean |
| 2-Apar ponpa: 0,8 ml aldi bakoitzean | |
| 3 ihinztadura-ponpa: 0,8 ml aldi bakoitzean | |
| Ziurtagiria: | CE, ROHS, FCC |
| Ontziratzea: | 1 pieza/kutxa marroia; 15 pieza/kartoi |
| Kartoiaren tamaina: | 65,5X41X29cm |
| I-M/G-M: | 13,80/14,50 kg |
Enbalatzeko zerrenda:
Banagailua x1
USB kablea x1
Eskuzko x1
Horman muntatzeko torlojuak x2
Laguntza-helburua x 1
Oharrak: bateriak eta USB egokitzailea ez daude paketean sartuta
Kalitate bermea:
1. Ekoizpen-prozesu guztiak gure QC taldeak ikuskatzen ditu
2. Kalitatea ingeniari profesional batek bermatzen du
3. CE, FCC, ROHS ziurtagiriak onartuta eta auto-jabetzako patenteak dituzte
Bezeroarentzako Arreta
1. Gure produktuei edo prezioari buruzko zure kontsultari 24 orduko epean erantzungo diogu.
2. Bezeroei ekoizpen-prozesuari buruz informazioa ematen jarraitu eta, beharrezkoa izanez gero, kalitate-ikuskapena antolatzen lagundu.
3. Urtebeteko bermea eta salmenta osteko zerbitzu arduratsua.
4. Salmenta eta ingeniari talde profesionala erosketa esperientzia ona bermatzeko.
Sortu zenetik, gure fabrikak lehen mailako produktuak garatzen ari da printzipio hauei jarraituz
Kalitatea lehenik. Gure produktuek ospe bikaina lortu dute industrian eta konfiantza baliotsua dute bezero berri eta zaharren artean.